הובלות ומעצבת פנים

הובלות ומעצבת פנים

הובלות

השירותים הנלווים של הובלות מאפשרים לעבור דירה בראש שקט ובקלות רבה הרבה יותר מבעבר. החברות מעניקות שירותי אריזה של כל תכולת הבית לפני המעבר ושל פריקתם בחדר הנכון בבית החדש. עם השנים גילו שיטות עבודה נוחות מאד המאפשרות לארוז את כל החפצים תוך פרקי זמן קצרים בצורה בטוחה ויעילה כך שלא יישבר שום כלי או חפץ במהלך הנסיעה. על כל ארגז רושמים באופן מפורט מה הוא מכיל וכך מכניסים אותו לחדר הנכון בעת ההגעה לבית החדש ותוך כמה שעות החדרים די מאורגנים.
מי שמעוניין לעבור דירה, מתאם עם הובלות את המועד הנוח ביותר עבורו. החברה מארגנת צוות של סבלים למועד זה כדי לבצע עבודה יעילה ומהירה עבור הלקוחות שרוצים כבר להיות בביתם החדש. החברה מפעילה ביטוח במקרה שתיוצר קלה או ייגרם נזק לאחד הפריטים המועברים.
מעברי הדירות על ידי הובלות הפכו למהירים הרבה יותר בזכות משאית המנוף . הרמפה בקצה המעלון מאפשרת להוריד ולהרים כמות גדולה של ציוד וארגזים מהבית למשאית ומהמשאית לבית בקומות העליונות. כך מלאכת ההעמסה והפריקה מתבצעת תוך פרקי זמן קצרים במיוחד ומייתרת את הצורך בסבלים רבים שסוחבים על גבם את כל הציוד הכבד ומזיקים לבריאותם.
לפני ביצוע הובלות יש לקבל הצעות מחיר מכמה חברות ולקבל חוות דעת מחברים או קרובי משפחה על חברות שעימם הם ביצעו את ההובלות לשביעות רצונם.

מעצבת פנים

מעצבת פנים נותנת טאץ' מיוחד לכל בית. בסגנון הייחודי לה ובהתאמה לרצונם של הלקוחות היא מחפשת את הריהוט המתאים להם ביותר, בחירת דלתות פנים ונורות מיוחדות, האקססוריז שיתנו ביטוי לאופיו של המיוחד של הבית . היא תתאים את המרחב לאופי המשפחתי ולגילאי הילדים כך שתהיה סביבה בטוחה ונעימה במיוחד.
המעבר לדירה חדשה כרוך בהוצאות רבות. בשנים האחרונות רבים מהלקוחות בוחרים להוסיף לכך גם מעצבת פנים שתיתן להם הנחיות ועצות איך לתכנן את הבית, מהם הפריטים המתאימים ביותר עבורם כדי ליצור את בית החלומות שלהם. הסגנונות העיצוביים משתנים מסגנון קלאסי, , מודרני, כפרי ווינטג' או כל סגנון אחר האהוב על בני הבית.
כדי להפחית בעלויות הרבות לקראת המעבר לבית חדש, נוסעים הלקוחות עם מעצבת פנים לסין כדי לרכוש שם את כל המוצרים הנחוצים להם לבנית הבית כמו אריחים ופרופילים ממתכת, בנית ארונות מטבח על פי תכנון מדויק ובאיכות מעולה, רכישת ריהוט, טקסטיל, מוצרי חשמל ותאורה וכל מוצר אחר הנחוץ להם לבית החדש. כל הציוד מובל ארצה באמצעות מכולות ומגיע לישראל טרם הכניסה לבית החדש.
מעצבת פנים היא צורך בסיסי כדי ליצור דירה יפהפייה, פונקציונלית, המתאימה לבני הבית לחיי היום יום ולאירוח על פי דפוס ההתנהלות של כל משפחה.