איטום גגות וטכנאי מחשבים

איטום גגות וטכנאי מחשבים

איטום גגות

בבניינים החדשים מבצעים איטום גגות באמצעות מריחת חומר פולימרי . זהו חומר חדשני היוצר אטימות מוחלטת על הגגות. החומר מתאים למשטחים גדולים וישרים ואינו מתאים לגגות שיש עליהם דודי שמש, קולטים או חפצים אחרים.
הטרנד העכשווי בתחום איטום גגות הוא שימוש ביריעות ביטומניות . הרכבם המיוחד בעת תהליך הייצור יוצר אטימות מוחלטת ומונעת חדירה של מים מהגג לדירות בקומות העליונות. הבדים מתאימות לגגות שאין עליהם מדחסים של מזגנים, קולטי שמש או כל פריט אחר המפריע ליצירת משטחים גדולים. העובדים המומחים לתחום זה, פורסים את היריעות ומרתכים את הקצוות זה לזה תוך השארת שוליים רחבים כדי שהיריעות לא ייפתחו. שיטה זו הוכיחה את עצמה כשיטה היעילה ביותר לאיטום גגות במיוחד עבור גגות חדשים.
בעת ביצוע איטום גגות, במיוחד בבתים הישנים, משתמשים בשיטה בישנה אך היעילה מאד של זפת חם. החומר הצמיג הנמרח על הגגות בין דודי השמש, המדחסים ושאר החפצים שהותקנו על הגג יוצר אטימות מרבית ואינו מאפשר חדירת מים. לאחר שהזפת מתייבש מורחים שכבת סיד וכך יוצרים טמפרטורה נמוכה בדירות הממוקמות מתחת לגג הבניין.
חברות וותיקות העוסקות באיטום גגות, מבצעות זאת בדרך כלל באמצעות זפת חמה. האפקט שיוצר הזפת הוא מצוין ומחזיק לשנה שלמה . חשוב לבצע חידוש של הזפת אחת לשנה כדי שלא תהיה חדירת מים דרך גג הבניין.

טכנאי מחשבים

חיי היום יום שלנו קשורים מאד במחשבים ופעולות רבות אי אפשר לבצע בלעדיהם. כשיש תקלה רבים מאתנו אובדי עצות וקוראים לטכנאי מחשבים כדי שיאתר את התקלה ויאפשר לנו לחזור וליהנות מהעבודה או הגלישה במחשב. הטכנאים המיומנים מצליחים לעלות די מהר על התקלה ולתקן את הנדרש. אם מדובר בתקלה חמורה, מועבר המחשב לבדיקה ותיקון במעבדה.
טכנאי מחשבים מציע לבצע שדרוג במחשבים כדי להגדיל את הזיכרון, למנוע פעילות של סייבר, לאחסן את הנתונים על הענן או להתקין תוכנות חדשות . ההיצע הוא גדול במיוחד וטכנאים מנוסים מתאימים את החבילה הנדרשת לכל בעל מחשב על פי אופי עיסוקיו.
כל חברה זקוקה לטכנאי מחשבים שילווה אותה ביום יום לאור תקלות שקורות מעת לעת העוצרות את העבודה או מאטות אותה . העסקים רגילים לבצע עבודות מידיות ומהירות וכל עיכוב יוצר בעייתיות בהמשך שרשרת הטיפול בכל עניין. הטכנאי פותר חלק מהבעיות מרחוק כשהוא מתחבר למחשב, מבין את הבעיה ומבצע את השינוי הנדרש או לחילופין מגיע לבית העסק ומטפל בבעיה הרחבה.
טכנאי מחשבים מטפל בבעיות רבות אצל הלקוחות השונים. הוא חייב להיות בעל ידע עצום בכל רבדי עבודת המחשב כדי להעניק שירות מושלם לכל אחד מלקוחותיו.