הדברות וצבעים

הדברות וצבעים

הדברות

ההמלצה לבצע הדברות נובעת מקיומם של תיקנים, נמלים וחרקים אחרים בבתים. לאחר ההדברה כמעט לא נראים חרקים בבית וגם אלו המצליחים להיכנס מתים תוך פרק זמן קצר.
בחצרות ובגינות נוהגת חברת הדברות לבצע פעולות מיוחדות של הדברה באמצעים כימיים ייחודיים נגד מכרסמים כמו עכברים וחולדות ומזיקים נוספים המתחבאים בקרקע, בין שיחים וגרוטאות. חלק מפעולת המניעה היא הוצאתם של כל החפצים המיותרים בחצרות כדי שלא יהיה להם היכן להתחבא.
במידה ומבצעים הדברה באזור הגג מומלץ להתייעץ עם קבלן איטום גגות שיוודא שלא נוצרים כשלים באיטום הגג בזמן ההדברה.
מדביר מורשה של הדברות מעביר הנחיות מפורטות ללקוחות איך להכין את הבית להדברה ומתי אפשר לחזור לחיים רגילים כולל שטיפת הבית וכל המשטחים הגלויים. יש לתת תשומת לב מיוחדת לנושא בעלי החיים הגרים בבית כך שלא יורעלו בטעות מהחומרים הללו. חיות המחמד יוצאו מהבית ויוחזרו אליו כשהשטח יהיה נקי.
ההדברות שהיו עד לא מכבר היו בעיקר הדברות כימיות מחומרים מאד מסוכנים, משנות את פניהן ולאט לאט רוב המדבירים מהדברות דוגלים בשיטה הירוקה, האקולוגית שאינה מסוכנת ולכן אין צורך בהכנות רבות לקראת ההדברה ושעות רבות של ניקיון לאחר מכן.

צבעים

צבעים מבצעים עבודות יסודיות של צביעת דירות בגדלים שונים ברחבי העיר . רוב הלקוחות מעדיפים לצבוע את ביתם בצבע לבן או בגוונים בהירים אחרים על פי החלטתם. הצבעים עושים כל שניתן כדי לא ללכלך את הבית בכתמי צבע כדי להקל על הניקיון בתום הצביעה.
בעת הכניסה לדירה חדשה או שכורה, הדיירים מזמינים צבעים כדי לצבוע את הקירות בצבעים שבחרו. צבעם של הקירות מעניק טאץ' מיוחד לנראות הבית ולכן הלקוחות מקדישים מחשבה עמוקה לכל מיקום בבית ובוחרים בצבע הנכון ביותר עבורו.
הצבעים החדשים הקיימים בתחום זה מאפשרים למעצבי הפנים ליצור קו עיצובי חדשני היוצר בית ייחודי. הצבעים תואמים את הריהוט והאביזרים הקיימים בכל אחד מחדרי הבית. בבתים רבים צובעים צבעים את אחד הקירות בהברשה מיוחדת כדי לתת אפקט מיוחד לסלון או לחדר השינה.
קיימים צבעים המבצעים את מלאכת הצביעה הבסיסית במיוחד עבור דירות שכורות במהירות וביעילות כך שאפשר בתום חוזה השכירות להחזיר את הבית לקדמותו כפי שמבקש בעל הנכס.