מנעולן וחשמלאי

מנעולן וחשמלאי

מנעולן

הצורך במנעולן הוא תמיד מידי ומהיר. לכן הוא נוסע כל היום ברחבי העיר כדי לפתור בעיות שונות. פריצת דלת עקב טריקתה כדי לאפשר לדיירים להיכנס לדירה, פריצת דלתות מכונית שהמפתחות נותרו בפנים, החלפת צילינדרים ופתיחת כספות.
החלפת צילינדר היא פעולה הכרחית כשנכנסים לדירה שגרו בה בעבר, הן אם מדובר בדירה שנרכשה או בדירה בשכירות . זה נכון גם אם יש שינוי בשותפים או בבעיות שהיו עם דיירים קודמים. מנעולן יציע כמה סוגי צילנדרים בדרגות איכות שונות ויתקין את הצילינדר הנבחר בדלת הכניסה.
תקלה בכספת יוצרת בעיה גדולה עקב הצורך במסמכים, בפריטים או בכסף הנמצא שם. מנעולן יפרוץ את המנגנון המכני כדי לפתוח את הדלת ולהחליט על קוד חדש שיפתח בעתיד ללא בעיה את הכספת.
מנעולן מחליף את המנעולים והצילינדרים בדלתות הפנים בבית ובשירותים לאחר שימוש של שנים רבות. הצילינדרים נשחקים עם הזמן וכדאי להחליפם כדי שלא יתקעו ולא יאפשרו כניסה ויציאה תקינה מהדלתות.

חשמלאי

חשמלאי פותר תקלות חשמל שונות שצצות בדירות כמו קצר עקב פעולתה של מכונת כביסה, מדיח או תנור הגורמים לכך. החשמלאי מנטרל את התקע בכל אחד מהמיקומים עד שהוא מגלה את מקור הבעיה. במידת הצורך הוא מחליף שקע או תקע שנשרף ומעלה שוב את ממסר הפחת די לוודא שהקצר לא חוזר על עצמו.
בעת שיפוץ דירה, מומלץ להזמין מחשמלאי לוח חשמל חדש ומודרני, כדי ליהנות מלוח מודרני המותאם למכשירי החשמל השונים המצויים בבית תוך הפרדת מוקדי הכוח זוללי החשמל כמו דוד השמש ומייבש הכביסה, מנתבים כל אחד מהם לקווי חשמל שונים כדי ליצור איזון ולא להעמיס על קו אחד יותר מהאחר.
חשמלאי מסייע לדיירים להתקין מכשירים חשמליים, לוחות חשמל, גופי תאורה, להחליף נורות או בתי מנורה בעת הצורך. רק חשמלאי מוסמך הוא בעל הידע, היכולת וההסמכה לטפל בכל מה שקשור לתחום החשמל. אדם ללא ידע עלול להתחשמל ולכן יש להישמר שבעתיים, כלומר לא מומלץ להזמין את החבר האינסטלטור שלכם שיבצע עבודות חשמל בבית.
כל תקלה באספקת החשמל הביתי שאינה קשורה להפסקת אספקת הזרם על ידי חברת חשמל, מצריכה הגעה של חשמלאי שיבדוק את המתגים השונים בבית ובלוח החשמל עד שיגיע למסקנה ממה נובעת הבעיה ויתקן אותה בהקדם.